Kontakt i współpracaO mnie

Mam na imię Agata i jestem dumną mamą łobuzującego 3-latka. Pracuję jako wolny strzelec i zajmuję się copywritingiem we własnej firmie Copy for Corpo. Tworzę ciekawe i wciągające treści dla moich klientów m.in do mediów, na blogi firmowe oraz na potrzeby komunikacji w social media. Mieszkam w centrum Polski, czyli Łodzi - mieście hipsterów i pięknych kamienic :)

Inspiracje mamy to rodzinny blog lifestylowy o codzienności młodej, aktywnej mamy, która łączy wychowanie 3-letniego syna z rozwijaniem biznesu i własnych pasji. Inspiracje mamy to także przyjazna przestrzeń dla młodych mam i rodziców, którzy chcą dowiedzieć się jak aktywnie spędzać czas i podróżować z dzieckiem. Moi czytelnicy szukają inspiracji wnętrzarskich i kulinarnych lub trafiają na bloga, bo po prostu chcą spędzić miło czas przy przyjemnych i lekkich treściach lifestylowych.

Tematy, które poruszam na blogu można podzielić na kilka kategorii:

Prowadząc bloga, stawiam na jakość tekstów i zdjęć. Staram się nieustannie rozwijać mój warsztat, uczę się fotografii i przepadam przeglądając piękne zdjęcia i inspiracje.

Pisali o nas: m.in influencer.pl, madziof.pl, wywiad.

Współpraca

Jeśli podoba Ci się mój blog i chcesz pokazać na nim swój produkt/firmę lub zastanawiasz się nad współpracą, ale chcesz poznać statystyki bloga, napisz do mnie: inspiracjemamy@gmail.com 

Jestem otwarta na różne formy współpracy w tym: wpisy lokowane i sponsorowane, testy, eventy, umieszczenie linków we wpisach oraz promocja w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram).

Przykładowe wpisy realizowane we współpracy komercyjnej:
- recenzja gry dla dzieci
- wpis wnętrzarski z lokowanymi produktami
- wpis z linkiem
- test kosmetyków


Współpraca z fotografami

Szczególnie zachęcam fotografów i studia fotograficzne do współpracy w ramach wspólnej realizacji sesji rodzinnej - jesteśmy wdzięczną rodziną do fotografowania :) Przykład naszej sesji znajdziesz tutaj. Jeśli robisz wyjątkowe zdjęcia rodzinne, możesz też pochwalić się realizowaną przez siebie sesją na łamach mojego bloga. (przykład 1 i 2)

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do odwiedzania bloga,

Agata :)

Dotychczas współpracowaliśmy m.in z:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz